Dremel szlifierki i akcesoria

Mini szlifierki Dremel zasilane na 230V

Najmocniejszy i najbardziej rozbudowany rodzaj miniszlifierki Dremel 4000. Innowacją jest przełącznik obrotów, z elektroniką pozwalającą na perfekcyjną moc nawet przy niskich obrotach. Wydajny silnik o dużej sprawności zapewni wykorzystanie większych tarcz, do cięcia i do szlifowania.

W największym stopniu niezawodny model mini szlifierki Dremel 3000. Dopracowany przełącznik obrotów skuteczny silnik o mocy 130 W, wiele sprzedanych sztuk. Jest co prawda słabszy od typu 4000, ale jeśli potrzeba coś naprawdę niezawodnego to trzeba wybrać Dremel 3000. Tak jak do każdego modelu Dremela, współgrają do niego wszystkie przystawki i osprzęt.

Jeden z najstarszych modeli Dremel 200. Od tego się wszystko zaczęło. Model 200, został na jakiś czas cofnięty z sprzedaży, ale widać cieszył się tak dużym uznaniem że firma zdecydowała się wprowadzić go na nowo. Poza tym ma szansę rywalizować z tanimi mini szlifierkami. Wyposażony w silnik 125 W, daję radę w pracach grawerskich i z wałkiem giętkim.

Miniszlifierki dremel akumulatorowe

Zaczynał od czegoś takiego a zakończył na:

Najmniejszy z linii akumulatorowych szlifierek Dremel 7700. Zaopatrzony w akumulator niklowo kadmowy o mocy 7,2V. Lekkie, dopracowane narzędzie znajdzie zastosowanie w pracach amatorskich i rzemieślniczych. Służy do grawerowania, czyszczenia i znaczenia z zastosowaniem małych frezów i narzędzi polerskich.

Miniszlifierka Dremel 8000 to niezwykle praktyczne i dopracowane pod każdym calem akumulatorowe elektronarzędzie. Posiada bezstopniową regulację prędkości z górnym bardzo wysokim pułapem prędkości 35000 obr/min. Dzięki zastosowaniu akumulatora litowo jonowego można nim wykonywać pracę stale bez konieczności cyklicznego doładowania. Ponad to akumulator można bez ryzyka uszkodzenia doładowywać w dowolnym czasie. Polecany do prac profesjonalnych i amatorskich.

Kolejna mini szlifierka Dremel 8100. Trochę mniejszy silnik niż model 8000, ale również litowo jonowy, z całą pulą korzyści. Szlifierka utrzymuje moc przez długi czas mimo braku ładowania, akumulator można naładować w godzinę. Ponad to Dremel 8100 został wyposażony w nakrętkę EZ znacznie usprawniającą zakręcanie i odkręcanie narzędzi. I płynną regulację prędkości.

Najbardziej rozbudowane elektronarzędzie akumulatorowe Dremel 8200. Mocny silnik o dużej sprawności, plus akumulator o dużej pojemności z zabezpieczeniem elektronicznym, pozwoli na niezwykle wydajną pracę. Cięcie znacznych grubości lub frezowanie zgrubne nie będzie już stanowiło problemu. Dremel 8200 posiada jedno godzinną ładowarkę, bardzo fajny przełącznik obrotów i samohamujący silnik.

https://domtechniczny24.pl/elektronarz%C4%99dzia-precyzyjne.html